Webinar: Aardwarmte en het Publieke Debat

30aug
Datum: 30 augustus 2022
Locatie: Online
Organisator: Servicepunt Duurzame Energie en Programma Versnelling Aardwarmte MRA

Programma Versnelling Aardwarmte MRA van de provincies Noord-Holland en Flevoland organiseert samen met het Servicepunt Duurzame Energie op 30 augustus van 14 tot 15 uur een webinar over ‘Aardwarmte en burgerbetrokkenheid’.

Dit webinar focust op burgerbetrokkenheid. Wat vraagt dit van drie belangrijke stakeholders in een aardwarmteproject: overheid, aardwarmteontwikkelaars en de burgers zélf? Hoe is er evenwicht te houden in deze driehoek?

Aanmelden

Meld je aan via de site van Servicepunt Duurzame Energie

Deel dit

De nieuwste evenementen

4nov

Congres Regionale Energie en Lokale Warmte

et Nationaal Programma Regionale Energiestrategie (NP RES) en het Nationaal Programma Lokale Warmtetransitie (NPLW) organiseren samen de vierde editie van het Congres Regionale Energie en Lokale Warmte in Utrecht.
4 november 2026
Jaarbeurs Utrecht
NPES en NPLW
12nov

Digital Twin & Artificial Intelligence to Support Heat Transition

Het evenement wordt georganiseerd vanuit het project NWN Data-Driven Optimization of Geothermal Assets en het onderwerp sluit aan bij WP5 van het innovatieprogramma Geo4all.
12 november 2026 vanaf 12.00 uur
ZZIIN, Den Haag
Vanuit het project NWN Data-Driven Optimization of Geothermal Assets.