Webinar over DRAGLOW-project

26mrt
Datum: 26 maart 2024 van 14.00 - 15.30 uur
Locatie: Online
Organisator: TNO

In dit webinar wordt het DRAGLOW-project toegelicht dat laat zien hoe DRA-technologie kan worden toegepast en wat de aanbevelingen zijn om DRA-technologie toe te passen voor de geothermiesector.

  • Wat is het effect en de impact van weerstandsverlagende middelen (DRA’s) in geothermische en stadsverwarmingssystemen?
  • Hoe kan DRA-technologie worden geïmplementeerd in geothermische warmtenetten en wat is de business case?
  • Wat zijn de praktische aspecten van de implementatie van DRA-technologie?

Zie voor meer informatie www.DRAGLOW.nl en voor informatie over het webinar en voor aanmelden de eventspagina.

 

Aanmelden

Klik hier voor aanmelden

Deel dit

De nieuwste evenementen

1jul

Zomerborrel & Operator Overleg

De zomerborrel van Geothermie Nederland is woensdag 1 juli a.s. bij Fort bij Vechten. Voorafgaand is het Operator Overleg.
1 juli 2026 van 16.00 - 19.30 uur
Fort bij Vechten, Bunnik
Geothermie Nederland
17sep

Geo4all bijeenkomst Innovatie

Op donderdag 17 september is de General Assembly van Geo4all, gevold door een innovatiemiddag. Na presentaties en parallelsessies sluiten we de dag af met het Innovatieplein
17 september 2026
KAS in Woerden
Geo4all projectteam, Geothermie Nederland, TNO en EBN