Webinar over DRAGLOW-project

26mrt
Datum: 26 maart 2024 van 14.00 - 15.30 uur
Locatie: Online
Organisator: TNO

In dit webinar wordt het DRAGLOW-project toegelicht dat laat zien hoe DRA-technologie kan worden toegepast en wat de aanbevelingen zijn om DRA-technologie toe te passen voor de geothermiesector.

  • Wat is het effect en de impact van weerstandsverlagende middelen (DRA’s) in geothermische en stadsverwarmingssystemen?
  • Hoe kan DRA-technologie worden geïmplementeerd in geothermische warmtenetten en wat is de business case?
  • Wat zijn de praktische aspecten van de implementatie van DRA-technologie?

Zie voor meer informatie www.DRAGLOW.nl en voor informatie over het webinar en voor aanmelden de eventspagina.

 

Aanmelden

Klik hier voor aanmelden

Deel dit

De nieuwste evenementen

10dec

Workshop ESP’s in de geothermie

Na het succes van onze eerdere technische workshops over welltesting en sidetracks, duiken we dit keer in de wereld van ESP’s.
woensdag 10 december 2025 van 12.00 - 18.00 uur
Energietransitieplein EBN, Utrecht
EBN en Geothermie Nederland
12feb

Driedaagse training SOM Geothermie 2026

De Basistraining Strategisch OmgevingsManagement (SOM) Geothermieprojecten biedt kennis en vaardigheden die helpen bij de omgevingsvraagstukken van jouw geothermieproject.
12 februari, 13 februari en 19 maart 2026
Postillion Hotel Utrecht Bunnik
Geothermie Nederland