Webinar Risicobeleid

23jan
Datum: 23 januari 2022
Locatie: Online
Organisator: Geothermie Nederland

Staatssecretaris Vijlbrief (Mijnbouw) heeft op 20 oktober jl. in een brief aan de Tweede Kamer de kernpunten van het kabinetsbeleid voor de beheersing van geothermierisico’s gepresenteerd. Lees meer over de beleidsbrief

In het webinar – speciaal voor leden van Geothermie Nederland – op maandagmiddag 23 januari 2023 van 15.00 – 16.30 uur informeert het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) ons uitgebreider over deze risicobeleidsbrief. 

Gedurende anderhalf uur krijgen we, aan de hand van een korte presentatie, een inzicht in de thema’s en afwegingen zoals benoemd in de brief. Er is verder veel ruimte voor het stellen van vragen en gesprek.

Aanmeldformulier

 
 

Deel dit

De nieuwste evenementen

12feb

Driedaagse training SOM Geothermie 2026

De Basistraining Strategisch OmgevingsManagement (SOM) Geothermieprojecten biedt kennis en vaardigheden die helpen bij de omgevingsvraagstukken van jouw geothermieproject.
12 februari, 13 februari en 19 maart 2026
Postillion Hotel Utrecht Bunnik
Geothermie Nederland
12feb

Startbijeenkomst Meerjarenprogramma LTG

Het ministerie van KGG en RVO organiseren de startbijeenkomst van het meerjarenprogramma Lage Temperatuur Geothermie (LTG) op 12 februari a.s.
12 februari van 12.00 - 16.30 uur
Bar Beton, Utrecht
Geothermie Nederland, KGG en RVO