Congres Regionale Energie en Lokale Warmte

4nov
Datum: 4 november 2026
Locatie: Jaarbeurs Utrecht
Organisator: NPES en NPLW

Werken aan de energietransitie is als musiceren: vakmanschap, samenwerking en ritme maken het verschil tussen ruis en mooie muziek. De transitie is geen solo. Daarom komen op 4 november professionals zoals jij samen om hun instrumenten op elkaar af te stemmen. Het Nationaal Programma Regionale Energiestrategie (NP RES) en het Nationaal Programma Lokale Warmtetransitie (NPLW) organiseren samen de vierde editie van het Congres Regionale Energie en Lokale Warmte in Utrecht. 

Aanmelden

Voor meer informatie en aanmelden

Deel dit

De nieuwste evenementen

4nov

Congres Regionale Energie en Lokale Warmte

et Nationaal Programma Regionale Energiestrategie (NP RES) en het Nationaal Programma Lokale Warmtetransitie (NPLW) organiseren samen de vierde editie van het Congres Regionale Energie en Lokale Warmte in Utrecht.
4 november 2026
Jaarbeurs Utrecht
NPES en NPLW
12nov

Digital Twin & Artificial Intelligence to Support Heat Transition

Het evenement wordt georganiseerd vanuit het project NWN Data-Driven Optimization of Geothermal Assets en het onderwerp sluit aan bij WP5 van het innovatieprogramma Geo4all.
12 november 2026 vanaf 12.00 uur
ZZIIN, Den Haag
Vanuit het project NWN Data-Driven Optimization of Geothermal Assets.