REenergize the Greenhouse Sector

26sep
Datum: 26 & 27 september 2022
Locatie: NH Hotel, Den Haag
Organisator: IGA en REenergize Events

Op 26 en 27 september organiseert IGA een internationaal evenement plaats in Den Haag over geothermie in de glastuinbouw.

Het evenement biedt presentaties van experts. Middagexcursies naar Trias Westland en ECW Middenmeer. En veel netwerkmogelijkheden. Met een bijdrage van o.a. TNO Age, Wageningen Economic Research, Getech en Shell Geothermal.

Aanmelden

Zie voor meer informatie en aanmelden de website van de IGA.

Deel dit

De nieuwste evenementen

19sep

Open Energiedag 2026

Tijdens de Open Energiedag op zaterdag 19 september kun je diverse energieprojecten bezoeken, waaronder twee geothermieprojecten.
zaterdag 19 september 2026
Door het hele land
NVDE, NedZero, Holland Solar, EnergieSamen, HIER, Bodemenergie Nederland, Vereniging Warmtepompen, Geothermie Nederland
24sep

Workshop resultaten SCAN-boringen Noordzeegroepen

Op donderdag 24 september zal SCAN de resultaten uit de onderzoeksboringen Stad van Gerwen (Nuenen), Oranjeoord (Heijningen) en Strandeiland (Amsterdam) toelichten. De resultaten van deze boringen zeggen veel over het potentieel van de Noordzeegroepen voor lage-temperatuur aardwarmte (ondiepe geothermie).
24 september 2026 van 13.00 - 17.30 uur
Utrecht
EBN