Webinar Clean Energy Transition Partnership

22jun
Datum: 22 juni 2023 van 13.30 - 15.00 uur
Locatie: Online
Organisator: Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)

RVO organiseert een webinar over de aanvraag van een subsidie voor een CETPartnership. Bent u ondernemer of onderzoeker en wilt u een energie-innovatie testen of demonstreren? Wilt u dat doen met een of meer internationale partners? Meld u dan aan voor dit webinar.

Het Clean Energy Transition Partnership (CETPartnership) publiceert in 2023 een internationale oproep (‘call’) voor subsidie. Nederlandse ondernemers en onderzoekers kunnen subsidie aanvragen voor internationale samenwerking bij energie-innovaties.

Aanmelden

Zie voor meer informatie en aanmelden de website van RVO

Deel dit

De nieuwste evenementen

7okt

World Geothermal Congress 2023

Het World Geothermal Congress (WGC) 2023 vindt in oktober 2023 plaats in Beijing China.
7 - 13 oktober 2023
Beijing China
IGA
10okt

Geothermiedag: Van versnippering naar versnelling!

Op dinsdag 10 oktober a.s. is speciaal voor iedereen in de publieke sector de ‘Geothermiedag: Van versnippering naar versnelling!’. De dag geeft inzicht in de wetgeving, technische aspecten en business cases rondom geothermie.
10 oktober 2023
Anatomiegebouw in Utrecht
Stichting Warmtenetwerk en EBN